Księga Gości

Podziel się!
       
 
   

Dodaj nowe ogłoszenie

 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
Twój adres E-mail nie zostanie upubliczniony.
Ze względów bezpieczeństwa zapisaliśmy adres IP: 44.192.48.196.
Może się tak zdarzyć, że wpis będzie widoczny w Księdzie gości dopiero po tym jak go przejrzymy.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usuwania, lub nie publikowania wpisów.
12 wpisów.
Ania Ania z Szczecin napisał/a 16 stycznia 2020 o 17:00
Dzień dobry! Kiedy galeria szpargałek ponownie otworzy się na szperaczy? 🙂
Odpowiedź administratora przez: Karol
Zapraszamy 29 stycznia.
Dorota Dorota z Szczecin napisał/a 23 grudnia 2019 o 10:09
Zycze Panstwu wszystkiego najlepszego z okazji Swiat Bozego Narodzenia i Nowego Roku, aby sytuacje z maska sie nie powtorzyly, wielu bogatych mikolajow z paczkami do galerii oraz bogatych darczyncow. Dziekuje za to co Panstwo robicie!!!
Odpowiedź administratora przez: Karol
Za życzenia serdecznie dziękujemy. Jest nam bardzo miło czytać takie słowa, jednak to WY jako Darczyńcy jesteście prawdziwymi bohaterami Galerii Szpargałek.
Kasia Kasia napisał/a 14 października 2019 o 11:34
Kiedy pojawia sie w katalogu nowe rzeczy do kupienia.caly czas lista konczy sie na rzeczach z poprzedniej wyprzedazy.
Odpowiedź administratora przez: Karol
Pełny katalog dostępnych produktów, publikowany jest najpóźniej do poniedziałku poprzedzającego środową galerię.
Marcin Marcin z Szczecin napisał/a 7 października 2019 o 11:42
Witam. Kiedy teraz jest planowana Galeria? Nie mogę znaleźć tej informacji na stronie. Pozdrawiam
Odpowiedź administratora przez: Karol
Witam - Najbliższa Galeria odbędzie się 16.10.2019 r.
Agata Agata z Szczecin napisał/a 3 września 2019 o 06:27
Czy jest jakis problem z strona gdzie umieszczane sa rzeczy do kupienia? Chodzi mi o to ze pojawiaja sie prodikty a pozniej znikaja. Rano widze np miske a wieczorem juz jej nie ma.
Odpowiedź administratora przez: Karol
Nie stwierdziliśmy problemów ze stroną - Jeżeli problem wystąpił, mogło to być spowodowane aktualizacją strony. Jeżeli problem będzie występował, prosimy o ponowne zgłoszenie. Pozdrawiamy.
Weronika Weronika z Szczecin napisał/a 27 czerwca 2019 o 12:36
Gdzie znajdę na stronie znajde informację ile funduszy wpłynęło na każda z organizacji od początku otwarcia Galerii Szpargałek. Kiedyś taka informacja była udostępniana na Państwa stronie, od jakiegoś czasu brak takiej informacji. Jest ona przydatna aby wspierać organizacje na które wpływa mniej funduszy.
Odpowiedź administratora przez: Karol
Informacja znajduje się na stronie głównej na pasku tematycznym w zakładce POZYSKANE ŚRODKI. Suma przelewów umieszczana jest na bieżąco zaraz po zakończeniu każdej Galerii, czyli w dniu galeryjnym. Szczegóły, czyli rozpisanie kwoty na konta poszczególnych Organizacji umieszczana jest na drugi dzień. Dane są przechowywane i dostępne w formie archiwalnej ze wszystkich dotychczasowych edycji Galerii. Wystarczy najechać kursorem na napis 2018 . Wszystkie dane zostaną otwarte analogicznie jak dane bieżącego roku.
Bożena Bożena z Szczecin napisał/a 17 czerwca 2019 o 20:27
Witam, oddaje Państwu bardzo dużo szkła i porcelany - sprzątanie w mieszkaniu po dwóch babciach, więc tego było sporo. Od jakiegoś czasu zauważyłam, że nic nie pojawia się z tych rzeczy w Galerii Szpargałek - zdjęcia plus na półkach. Czy mają Państwo jakiś magazyn gdzie to przechowujecie czy "rozchodzi" się? Przychodzę do Państwa kupować książki i zabawki dla dzieci i uważam, że generalnie inicjatywa jest super, ale te znikające rzeczy to nie podoba mi się. Pozdrawiam
Odpowiedź administratora przez: Karol
Tak, posiadamy magazyn na przedmioty przygotowywane do ponownego użycia na kolejne edycji Galerii. Przedmiotów drobnych typu szkło, ceramika, porcelana użytkowa jest bardzo dużo. Od początku przez nasze ręce przewinęły się ich tysiące. Zdjęcia w Katalogu Produktów w Galerii mają charakter poglądowy, co oznacza, iż nie wszystkie zdjęcia wystawionych na półkę i dostępnych dla Darczyńców produktów, zawsze zostają załączone przed kolejną edycją Galerii. Nie jest to sytuacja częsta, ale powtarzalne przedmioty mogą mieć taką formułę prezentacji. Jednak nawet wtedy, wystawiamy informację o ilości sztuk, oraz ilustrujemy to zdjęciami w Archiwum Galerii jako dokumentację przedmiotów, którym udało się przywrócić drugie życie i które znalazły dalsze zastosowanie. Przedmioty spełniające normy jakościowe, kompletne, nie zagrażające zdrowiu kolejnych użytkowników, bezpieczne dla środowiska, są zawsze przez nas wystawiane do Galerii. Nie istnieje żadna inna ścieżka „rozchodzenia się„ takich przedmiotów. Jednak trzeba wiedzieć i pamiętać, że formuła dostarczania przedmiotów do Galerii odbywa się w formule PSZOK – czyli zawsze jest to przygotowanie produktu, który od strony prawnej był wcześniej odpadem – przedmiotem niepotrzebnym obecnemu użytkownikowi. Jest to podstawowa zasada: nie wszystko co zostaje przyniesione przez mieszkańca w dobrej wierze jako rzecz nadająca się do Galerii spełnia kryterium możliwości dalszego użytkowania. Podsumowując, 1. nie wszystkie dostarczone przedmioty mogą być przygotowane do dalszego użytkowania bezpośrednio po dostarczeniu przez mieszkańca - są odstawiane do magazynu w oczekiwaniu na przygotowanie i wystawienie w kolejnych edycjach Galerii. 2. nawet te magazynowane, po przygotowaniu podlega dalszej selekcji, a następnie odrzuceniu nawet jeśli są kompletne (ze względu na znaczny stopień zużycia, porysowania, mikrouszkodzenia, znaczną niekompletność względem oryginału, wiedzy, że nie cieszą się zainteresowaniem i będą zajmować miejsce takim , które szybko znajdą nabywcę, itd.). W każdym przypadku miło jest pracować w oparciu o zaufanie, zwłaszcza , że cała działalność Galerii dotyczy tylko i wyłącznie tych przedmiotów, dla których właściciel nie znajduje już zastosowania i odnosi jako odpad do Ekoportu.
Kasia Kasia z Szczecin napisał/a 10 lipca 2018 o 19:57
Szanowni Państwo, proszę rozważyć aby tak szlachetna inicjatywa była regularnie co tydzień czynna lub nawet codziennie!!! Społeczeństwo jest spragnionych takich rzeczy, Sklepy charytatywne są obecnie bardzo modne, moda na rzeczy z PRL jest ogromna. Warto wykorzystać ten boom. Strasznie żałuje, że w lipcu jestescie Państwo zamknięci, może choć jedną środę lub sobotę otworzycie swe bramy???? Trzymam kciuki
Odpowiedź administratora przez: Karol
Bardzo byśmy chcieli. Jednak na chwilę obecną ze względów technicznych nie jest to możliwe. Samo przewiezienie przedmiotów do Galerii ze wszystkich Ekoportów, przygotowanie techniczne, doczyszczenie, wystawienie na stronę w Katalogu Produktów a potem na półki, wymaga bardzo dużego zaangażowania czasowego. Jest to również a może przede wszystkim problem natury kadrowej. Czas pokaże na ile możliwa będzie modyfikacja dostępności Galerii dla Darczyńców. Znając nasze ograniczenia, robimy jednak wszystko, aby każda edycja była ciekawa i pełna nowych przedmiotów.
Kasia i Krzyś Kasia i Krzyś z Szczecin napisał/a 11 kwietnia 2018 o 14:21
Kolejna wizyta jak zwykle przyjemna i z dużym sukcesem 🙂 Super inicjatywa ...trzymamy kciuki za zwiększenie popularności Galerii. Pozdrowionka i uściski dla całej ekipy 🙂
Karolina Karolina z Szczecin napisał/a 4 kwietnia 2018 o 09:38
Fajna sprawa z tą Galerią, połączenie charytatywności i kapitalnej zabawy. Gratulacje
elka elka z Szczecin napisał/a 3 kwietnia 2018 o 12:45
fantastyczny pomysl z ta galeria! Oby wiecej takich inicjatyw!
Karol Karol napisał/a 3 kwietnia 2018 o 12:20
Serdecznie zapraszamy do naszej Księgi Gości. Państwa wpis będzie dla nas miłą pamiątką:)