Galeria Szpargałek powraca po wakacyjnej przerwie. Zapraszamy

Już jutro (28.09.22, 10:30 – 17:30)Galeria Szpargałek będzie otwarta dla naszych darczyńców. Podczas wakacyjnej przerwy, udało się uzbierać wyjątkowe przedmioty. W ofercie znajdziecie Państwo między innymi elektryczny fotel ze wspomaganiem wstawania dla siedzącego, a także rozkładający się do pozycji leżącej. Na półkach znajdą się także piękne grafiki starego Szczecina. Jak zwykle mamy też tysiące książek i filmów oraz piękne komplety szkieł użytkowych i porcelan. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

Kontynuuj czytanie Galeria Szpargałek powraca po wakacyjnej przerwie. Zapraszamy

Zapraszamy na czerwcową edycję Galerii Szpargałek (zdjęcia)

Już jutro (29 czerwiec) odbędzie się ostatnia przed wakacyjną przerwą edycja Galerii Szpargałek. Trzy pomieszczenia w których przygotowano dla Państwa tysiące przedmiotów, będą do Państwa dyspozycji w godzinach 10:00 – 17:00. Zachęcamy do kliknięcia “czytaj dalej” i zobaczenia galerii zdjęć. Do zobaczenia jutro!

Kontynuuj czytanie Zapraszamy na czerwcową edycję Galerii Szpargałek (zdjęcia)

Majowa Galeria Szpargałek zaprasza.

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na majową edycję Galerii Szpargałek (25.05 – środa). Jak zwykle Galeria będzie do dyspozycji naszych Darczyńców od godziny 10:00 do 17:00. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć przygotowanych przedmiotów.

Kontynuuj czytanie Majowa Galeria Szpargałek zaprasza.