Wracamy po przerwie – Galeria Szpargałek zaprasza!

Na ten dzień czekało mnóstwo szczecinian. Już jutro, po wakacyjnej przerwie, powraca Galeria Szpargałek. W magazynach Ekoportu przy ulicy Arkońskiej znajduje się mnóstwo „nowych” przedmiotów. Wśród nich jest wiele perełek. Są: krzesła, fotele, stare telewizory, narty, buty narciarskie, porcelana i setki książek oraz filmów DVD. W tym sezonie czekają nas jednak pewnie zmiany…

Czytaj więcej

Uzbieraliśmy 100 000 złotych !

Przekroczona została kwotę 100 00 złotych, był powód do świętowania, o godzinie 10.30 przed samym otwarciem Galerii odbyła się mała uroczystość. Do nieba poleciało 100 turkusowych balonów – każdy symbolizował 1000 złotych, dzięki którym ktoś potrzebujący przybliżył się do celu, ktoś zrealizował marzenia o sprzęcie rehabilitacyjnym, leczeniu….. (więcej)

Zapraszamy na 31 edycję Galerii Szpargałek

Dobre wiadomości! Informujemy, że podczas 30 dotychczasowych edycji, w okresie luty 2018 – czerwiec 2019r. udało się zebrać kwotę 99 122,00 złotych. Środki te wpłacaliście Państwo bezpośrednio na poszczególne konta współpracujących z nami Organizacji Pożytku Publicznego oraz Beneficjentów zgłoszonych w Stowarzyszeniach Wspierających.

Czytaj więcej