Komunikat

Szanowni Państwo – przypominamy, że zgodnie z regulaminem Ekoportu frakcja odpadów budowlanych przyjmowana jest w ilości 125 kg lub 240 litrów objętości. Ponadto z uwagi na Państwa liczne zapytania informujemy, że żaden szczeciński Ekoport nie przyjmuję frakcji odpadów biodegradowalnych (odpady zielone).

Dziękujemy.

Zapraszamy na październikową edycję Galerii Szpargałek

Już w najbliższą środę (26.10) zapraszamy wszystkich darczyńców na kolejną odsłonę Galerii Szpargałek. Tradycyjnie będziemy czekać na Państwa od godziny 10:30 do 17:30. Obecna galeria wyróżnia się bardzo dużą ilością książek oraz puzzli. Na uwagę zasługują też pojedyncze egzemplarze jak i całe komplety porcelany z okresu PRL. Mamy nadzieję że zgromadzone przedmioty kolejny raz trafia w gusta Darczyńców. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

Kontynuuj czytanie Zapraszamy na październikową edycję Galerii Szpargałek

Galeria Szpargałek powraca po wakacyjnej przerwie. Zapraszamy

Już jutro (28.09.22, 10:30 – 17:30)Galeria Szpargałek będzie otwarta dla naszych darczyńców. Podczas wakacyjnej przerwy, udało się uzbierać wyjątkowe przedmioty. W ofercie znajdziecie Państwo między innymi elektryczny fotel ze wspomaganiem wstawania dla siedzącego, a także rozkładający się do pozycji leżącej. Na półkach znajdą się także piękne grafiki starego Szczecina. Jak zwykle mamy też tysiące książek i filmów oraz piękne komplety szkieł użytkowych i porcelan. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

Kontynuuj czytanie Galeria Szpargałek powraca po wakacyjnej przerwie. Zapraszamy