XV edycja Galerii Szpargałek już jutro! (galeria)

Podziel się!
17      
 
   
17
Udostępnienia

Galeria Szpargałek, znajdująca się w ekoporcie przy ulicy Arkońskiej, już jutro może dokonać kolejnej niezwykłej rzeczy. Za jej pomocą mieszkańcy przekazali już potrzebującym organizacjom prawie 48 tysięcy złotych. Wszystko wskazuje na to, że bariera 50. tysięcy “pęknie” właśnie w środę. O godzinie 11 drzwi galerii zostaną otwarte po raz 15!

Galeria Szpargałek bez wątpienia jest prawdziwym hitem ostatnich miesięcy. Odwiedzają ją co drugą środę tłumy gości. Niewielu wychodzi z pustymi rękami. Radość jest podwójna. Nie dość, że dostajemy na miejscu coś, co sami sobie wybierzemy, to na dodatek pomagamy organizacjom pożytku publicznego. W taki sposób mieszkańcy przekazali do tej pory wspomnianym organizacjom 48 tysięcy złotych.

Przypominamy, że w galerii nie płacimy  gotówką. Aby zabrać do domu wybraną rzecz należy na miejscu pokazać dowód wpłaty na sumę odpowiadającą liczbie punktów przypisanych do danego przedmiotu. Przelew można też wykonać za pomocą urządzenia mobilnego, bądź komputera znajdującego się w Ekoporcie. Honorowane są również dokonane wcześniej przekazy pocztowe. Jeśli nasza wpłata jest wyższa niż wartość wybranego przedmiotu, otrzymamy bon na odpowiednią liczbę punktów, do wykorzystania podczas kolejnych wizyt.

Galeria jest czynna w godzinach 11-18.