XVIII otwarcie Galerii Szpargałek

Podziel się!
5      
 
   
5
Udostępnienia

Przed nami 18. edycja charytatywnej Galerii Szpargałek. W środę mieszkańcy mają szansę wyśrubować rekord, a jednocześnie pomóc wielu potrzebującym osobom.

Na półkach galerii znajdującej się w Ekoporcie przy ulicy Arkońskiej pojawiło się mnóstwo pięknych przedmiotów.

Są zabawki, krzesła, komody, porcelana, ozdoby świąteczne. To oczywiście nie wszystko, bo wymieniać można godzinami. Przed wstawieniem rzeczy do galerii każda z nich jest wyczyszczona, sprawdzona pod kątem sprawności i bezpieczeństwa. Dopiero, gdy jest pewność, że może trafić w ręce nowego właściciela i sprawić komuś radość – wędruje na półki.

Galeria będzie czynna w środę w godzinach 11 – 18.

Przypominamy, że nie płacimy w niej gotówką. Aby zabrać do domu wybraną rzecz należy na miejscu pokazać dowód wpłaty na sumę odpowiadającą liczbie punktów przypisanych do danego przedmiotu. Przelew można też wykonać za pomocą urządzenia mobilnego, bądź komputera znajdującego się w Ekoporcie. Honorowane są również dokonane wcześniej przekazy pocztowe. Jeśli nasza wpłata jest wyższa niż wartość wybranego przedmiotu, otrzymamy bon na odpowiednią liczbę punktów, do wykorzystania podczas kolejnych wizyt.