Szpargałek po raz XIX

Podziel się!
1      
 
   
1
Udostępnij

Przed nami przedostatnia w tym roku środa z charytatywną Galerią Szpargałek. Już jutro o godzinie 11, po raz kolejny, będzie można odwiedzić najpopularniejszą w Polsce kopalnię skarbów.

Przez 18 edycji, dzięki Galerii Szpargałek, udało się przekazać potrzebującym organizacjom 59 201złotych. Już jutro czeka nas kolejna, przedostatnia w tym roku środa z najpopularniejszą kopalnią skarbów w Polsce. Ekipa Szpargałka obecnie dwoi się i troi, by na półkach oraz w magazynie z większymi przedmiotami, znalazło się jak najwięcej “nowych” rzeczy. Każda z nich, przed wstawieniem do galerii, jest zawsze sprawdzana pod kątem sprawności. Już teraz jest z czego wybierać. Jest mnóstwo „peerelowskich” krzeseł czy foteli, są stoły, rowery, buty narciarskie. W drugim magazynie znajdziemy książki, porcelanę, obrazy oraz mnóstwo zabawek. Przygotowanych jest również kilkadziesiąt opakowań puzzli. Wszystkie kompletne, elementy przeliczone zostały przez pracowników.

Galeria będzie czynna od godziny 11 do godziny 18. Przypominamy, że nie płacimy w niej gotówką. Aby zabrać do domu wybraną rzecz należy na miejscu pokazać dowód wpłaty na sumę odpowiadającą liczbie punktów przypisanych do danego przedmiotu. Przelew można też wykonać za pomocą urządzenia mobilnego, bądź komputera znajdującego się w Ekoporcie. Honorowane są również dokonane wcześniej przekazy pocztowe. Jeśli nasza wpłata jest wyższa niż wartość wybranego przedmiotu, otrzymamy bon na odpowiednią liczbę punktów, do wykorzystania podczas kolejnych wizyt.