Szpargałek – czas start!

Podziel się!
4      
 
   
4
Udostępnienia

W środę (30.01) o godzinie 11, po krótkiej świątecznej przerwie, wraca do nas Galeria Szpargałek. A tam? Rekordowa liczba, bo ponad 1500 przedmiotów! By wszystko zmieścić konieczne było dostawienie nowych regałów.

Tak wielu przedmiotów w Szpargałku jeszcze nie było. Wśród 1500 rzeczy znajdziemy mnóstwo zabawek, mebli, porcelany, książek czy lamp – stojących oraz wiszących. Kolejną nowością po dodatkowych regałach są dwie kolejne instytucje, które dołączyły do inicjatywy. Są nimi Jadłodzielnia Szczecin oraz Klub Sportowy Inwalidów „Start” Szczecin.

Zapraszamy do galerii w środę o godzinie 11. Czynna będzie do godziny 18. Będzie to pierwsze tegoroczna edycja. W 2018 roku, dzięki Szpargałkowi, na konta organizacji pożytku publicznego wpłynęło ponad 63 tysiące złotych.

Przypominamy, że w Szpargałku nie płacimy gotówką. Aby zabrać do domu wybraną rzecz należy na miejscu pokazać dowód wpłaty na sumę odpowiadającą liczbie punktów przypisanych do danego przedmiotu. Przelew można też wykonać za pomocą urządzenia mobilnego, bądź komputera znajdującego się w Ekoporcie. Honorowane są również dokonane wcześniej przekazy pocztowe. Jeśli nasza wpłata jest wyższa niż wartość wybranego przedmiotu, otrzymamy bon na odpowiednią liczbę punktów, do wykorzystania podczas kolejnych wizyt.