Galeria Szpargałek zaprasza!

Podziel się!
       
 
   

Już jutro otwarcie Galerii Szpargałek. Przed 2. tygodniami padł absolutny rekord.  Udało się przekazać potrzebującym organizacjom 5714 złotych. W sumie, przez wszystkie edycje,na konta Organizacji Pożytku Publicznego trafiło blisko 70 tysięcy złotych.

Trwa ustawianie przedmiotów, które będzie można zabrać do domu w zamian za wpłacenie symbolicznej kwoty na konta organizacji pożytku publicznego. Na liście po raz pierwszy znajdzie Stowarzyszenie Feniks prowadzące m.in. schronisko dla bezdomnych mężczyzn i kobiet. Tym razem, oprócz mebli, do Szpargałka trafiło mnóstwo porcelany oraz kryształów. Są obrazy, książki, zabawki.

Galeria mieści się w Ekoporcie przy ulicy Arkońskiej. Od początku jej funkcjonowania, dzięki wpłatom mieszkańców, na konta organizacji trafiły 69462 złote.

Przypominamy, że w Szpargałku nie płacimy gotówką. Aby zabrać do domu wybraną rzecz należy na miejscu pokazać dowód wpłaty na sumę odpowiadającą liczbie punktów przypisanych do danego przedmiotu. Przelew można też wykonać za pomocą urządzenia mobilnego, bądź komputera znajdującego się w Ekoporcie. Honorowane są również dokonane wcześniej przekazy pocztowe. Jeśli nasza wpłata jest wyższa niż wartość wybranego przedmiotu, otrzymamy bon na odpowiednią liczbę punktów, do wykorzystania podczas kolejnych wizyt.