Styczniowy Szpargałek. Zapraszamy!

Podziel się!
       
 
   

Przed nam pierwsza tegoroczna środa charytatywnej Galerii Szpargałek. Magazyny znajdujące się w Ekoporcie przy ulicy Arkońskiej czekają już na jutrzejszych gości.

Galeria zostanie otwarta w środę o godzinie 11. Szperać na półkach będzie można do godziny 14:00. Wtedy nastąpi godzinna przerwa, podczas której pracownicy uzupełnią braki. W obu pomieszczeniach dostawione będą kolejne, niekiedy bardzo cenne przedmioty, jak naczynia, porcelana, zabawki, czy książki. Maksymalny koszt każdej z rzeczy wyniesie 25 złotych. Wybrany przedmiot będzie można zabrać do domu po okazaniu pracownikowi dowodu wpłaty na konto organizacji pożytku publicznego. Szpargałek będzie czynny do godziny 18.

Podczas tej edycji, przygotowana została bogata oferta filmowa i muzyczna (CD-DVD). Jak zwykle na półkach gościć będą polskie wyroby porcelanowe (głównie PRL) oraz hotelowe naczynia (ORBIS)!

Dla najmłodszych dostępne do nabycia będą zabawki oraz puzzle i układanki. Nie zabraknie też akcentów dekoracyjnych w postaci lampek z bajkowymi akcentami oraz obrazków.

Miłośnicy literatury znajdą dla siebie setki książek o najróżniejszej tematyce.

Na szczególną uwagę, zasługuję  bogata oferta ręcznie malowanych obrazów, które ozdobią każde pomieszczenie.

Seniorzy oraz osoby o szczególnych potrzebach, będą mogli zaopatrzyć się w wózek inwalidzki, nakładki toaletowe oraz siedzisko na wannę.

Wykaz produktów dostępny również TU

Pomieszczenie #1 (MAŁY GARAŻ)

Zdjęcie panoramiczne #1

Zdjęcie panoramiczne #2

Zdjęcie panoramiczne #3

Pomieszczenie #2 (GARAŻ)

Zdjęcie panoramiczne #1a

Zdjęcie panoramiczne #2a

Zdjęcie panoramiczne #3a

Zdjęcie panoramiczne #4a

 

Pobierz zdjęcia:

Pomieszczenie#1

IMG_4076.jpg (148 pobrań) IMG_4077-scaled.jpg (145 pobrań) IMG_4078-scaled.jpg (97 pobrań)

Pomieszczenie#2

IMG_4079-scaled.jpg (93 pobrania) IMG_4080-scaled.jpg (85 pobrań) IMG_4081-scaled.jpg (86 pobrań) IMG_4082-1-scaled.jpg (89 pobrań)