Szanowni Państwo

Podziel się!
       
 
   

W celu zapobiegania  rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS 2019-CoV-2, została wdrożona procedura ustawowa, na mocy której Galeria Szpargałek jest nieczynna do odwołania.

Z niecierpliwością czekamy na możliwość ponownego uruchomienia działalności, czekają na Państwa kolejne piękne i ciekawe przedmioty. Jednak aby czas oczekiwania umilić, zapraszamy do miłej zabawy.

Od kilku naszych miłych Darczyńców otrzymaliśmy emaile z informacją i fotografiami, w jaki sposób wykorzystali pozyskane w Galerii przedmioty. Za ich zgodą, umieszczamy zdjęcia z opisem na naszej stronie w galerii pamiątkowej.

Encyklopedia wydawnictwo Kurpisz. Zawsze chciałam mieć ale nie było mnie stać. Teraz mam 🙂. Galeria Szpargałek, to takie super miejsce, które pomaga zrealizować marzenia. Obdarowanym i darczyńcom, rewelacja !

Pomyśleliśmy, że to świetny pomysł. Byłoby nam bardzo miło, gdyście zechcieli również podzielić się z nami informacją, w jaki sposób przedmioty, które dostały drugą szansę Wam służą.

Wystarczy przesłać fotografię, do której jeśli zechcecie możecie dopisać własny komentarz. Wszystkie zostaną umieszczone w galerii pamiątkowej.

Adres naszej skrzynki email : galeria.szpargałek@zuk.szczecin.pl

Serdecznie zapraszamy i czekamy na Wasze zdjęcia