Na kolejną środę w Galerii Szpargałek zapraszamy 14 marca.

Podziel się!
5      
 
   
5
Udostępnienia

Do tego czasu uzupełniane będą jej półki, które po ostatnim otwarciu świecą pustkami. Wczoraj miejsce odwiedziło ponad 400 osób. Łącznie, przez dwie kolejne środy, przewinęło się ponad 800. W zamian za wybrane przedmioty przekazali na konta organizacji charytatywnych ponad 9 tysięcy złotych. (czytaj dalej)

Za nami druga środka funkcjonowania Galerii Szpargałek. Od godziny 11 do 18 galerię charytatywną odwiedziło ponad 400 osób. Tym razem mieszkańcy przekazali na rzecz potrzebujących blisko 4 tysiące złotych. Dodatkowo posługiwali się bonami z resztą, która pozostała im z ubiegłego tygodnia. Obecnie z półek zniknęła już większość rzeczy. W związku z tym na kolejną „środę” w Galerii zapraszamy 14 marca. Przez ten czas miejsce zostanie uzupełnione kolejnymi, „nowymi” przedmiotami, które każdego dnia zwożone są do ośmiu Ekoportów w naszym mieście.

Zapraszamy też mieszkańców do tego, by niepotrzebne, sprawne przedmioty oddawali do jednego z ośmiu Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów w Szczecinie. Wszystkie trafią później do Galerii Szpargałek i wycenione będą na punkty, gdzie 1pk=1zł. Cała kwota z ich wymiany zostanie przekazana bezpośrednio na konta organizacji pożytku publicznego. W pierwszą środę organizacje wzbogaciły się o ponad 5 tysięcy złotych. Najwięcej, bo ponad 2500zł trafiło do Fundacji Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych.