Szpargałek w nowym wydaniu!

Podziel się!
14      
 
   
14
Udostępnienia

W środę 16 maja będzie otwarta Galeria Szpargałek. Jak zwykle pomieszczenia naszych magazynów będą do dyspozycji Darczyńców w godzinach od 11:00 do 18:00. Tym razem ekspozycja Galerii została powiększona o dwa pomieszczenia (garaż 3) oraz garaż w sektorze “D” gdzie ustawiono ekspozycję sportową, dziecięcą i meblową.

Najważniejszą jak zawsze pozostaje oferta. Mamy dla Państwa piękne kolekcje książek, rowery, obrazy, naczynia, przedmioty codziennego użytku i wiele innych.

Nie mogło zabraknąć również nowych “perełek”. Stylowa toaletka z lustrem produkcji radzieckiej, gra walizkowa Tryktrak czy klaser ze starymi znaczkami to naszym zdaniem jedne z ciekawszych przedmiotów jakie udało nam się przekazać do ponownego użycia.

Czarem “Szpargałka” jest zawsze możliwość znalezienia przez Państwa tych przedmiotów, które akurat dla Was mają jakieś szczególne znaczenie. Może chodzić o jakiś przedmiot przywołujący wspomnienia z dzieciństwa, brakujący element jakiejś kolekcji lub rzeczy które już dawno temu poznikały ze sklepowych półek.

Zasady funkcjonowania pozostają niezmienne: jedna złotówka przelana na organizację pożytku publicznego odpowiada jednemu punktowi. Wszystkie przedmioty “wycenione” są w punktach. Ich wartość może stanowić: 1,5,10,15,20 lub 25 pkt. Na miejscu nie ma obrotu gotówką. Istnieje jednak możliwość skorzystania z laptopa, dokonania płatność mobilnej lub okazania w jakiejkolwiek formie dowodu dokonania przelewu.

Tymczasem już przed otwarciem możecie sami zobaczyć jak wyglądają pomieszczenia galeryjne:

Pełną listę naszych produktów można znaleźć tu. Serdecznie zapraszamy.