Jutro X otwarcie Galerii Szpargałek (zdjęcia)

Podziel się!
11      
 
   
11
Udostępnienia

Dzięki Galerii Szpargałek na konta organizacji pożytku publicznego trafiło ponad 30 tysięcy złotych. Już jutro ta kwota będzie znacznie większa. Ostatnie przygotowania przed 10. otwarciem Galerii dobiegają właśnie końca.

Tak, jak co 2 tygodnie Galeria Szpargałek zachwyci gości setkami „nowych” przedmiotów. Warto odwiedzić to miejsce właśnie w środę, ponieważ w lipcu czeka nas wakacyjna przerwa.

Galeria Szpargałek działająca w Ekoporcie przy ulicy Arkońskiej jest galerią charytatywną. Rzeczy „wycenione” są na punkty, gdzie 1 punkt jest równy złotówce. Kosztują natomiast maksymalnie 25 punktów.

Przez 9 śród udało się przekazać organizacjom pożytku publicznego ponad 30 tysięcy złotych. Najwięcej, bo ponad 14500 złotych otrzymało Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych. Druga na liście jest Fundacja Dom Hospicyjny – Hospicjum św. Jana Ewangelisty, trzecie natomiast Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Chorych na Białaczkę i Inne Choroby Nowotworowe, które dostało ponad 4 tysiące złotych. Organizacji jest jednak znacznie więcej. Wszystkie można znaleźć na tu 

Zgodnie z zasadą że, jeden obrazek potrafi wyrazić więcej niż tysiąc słów zapraszamy do obejrzenia obszernej galerii zdjęć przedmiotów przygotowanych na X otwarcie naszej Galerii.

Galeria powróci w sierpniu. Można więc sobie wyobrazić, ile rzeczy będzie na półkach po miesięcznej przerwie. Nie setki, a tysiące!