SZANOWNI PAŃSTWO PRZYPOMINAMY

Podziel się!
       
 
   

Każdy produkt udostępniony w Galerii Szpargałek stanowił odpad i został przygotowany do ponownego użycia w rozumieniu Ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach.

Wybierając produkt w Galerii akceptujesz warunki nabycia, stan techniczny oraz stan zużycia  produktu, oraz zobowiązujesz się do jego eksploatacji zgodnie z jego pierwotnym przeznaczeniem na własne ryzyko i odpowiedzialność.

Wybierając produkty elektryczne lub elektroniczne akceptujesz warunki nabycia oraz zobowiązujesz się przed przystąpieniem do użycia produktu do jego sprawdzenia, a w trakcie dalszej eksploatacji do serwisowania oraz napraw w uprawnionym warsztacie.

Na produkty lub części produktów dostępne w Galerii Szpargałek nie udzielamy rękojmi ani gwarancji.

Produkty mogą podlegać zwrotowi jako odpad komunalny. Po zwróceniu nie są wymieniane na inne i tracą swoją wartość punktową.

Działalność Galerii Szpargałek oparta jest na działalności charytatywnej poprzez współpracę z organizacjami pozarządowymi prowadzącymi działalność pożytku publicznego. Każdy produkt nabyty w Galerii Szpargałek wspomaga wybraną przez Ciebie organizację i stanowi pomoc celową, za którą dziękuemy.

Poniższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Nie akceptuję (Powrót na stronę główną)

Akceptuję (Wejście do katalogu produktów)