Majowa Galeria Szpargałek zaprasza.

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na majową edycję Galerii Szpargałek (25.05 – środa). Jak zwykle Galeria będzie do dyspozycji naszych Darczyńców od godziny 10:00 do 17:00. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć przygotowanych przedmiotów.

Kontynuuj czytanie Majowa Galeria Szpargałek zaprasza.

Zapraszamy na kwietniową edycję Galerii Szpargałek

Już jutro (27 kwietnia), odbędzie się kolejna edycja Galerii Szpargałek. Nasi Darczyńcy będą mogli odwiedzić pomieszczenia w godzinach 10:00 – 17:00. Jak zwykle przygotowano dla Państwa wyjątkowe przedmioty, które ucieszą nowych właścicieli. Na uwagę zasługują komplety książek tematycznych, zdobiona porcelana z okresu PRL i olbrzymi domek dla lalek. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć, odwiedzenia katalogu przedmiotów i odwiedzania nas.

Kontynuuj czytanie Zapraszamy na kwietniową edycję Galerii Szpargałek

Otrzymaliśmy wzruszającego maila:

Dzień dobry
Chciałbyśmy bardzo podziękować za możliwość kupna wspaniałych książek zabawek maskotek. Między innymi wspaniały mięciutki plecaczek oraz ręcznie robiony lisek sprawiły że pobyt w centrum zdrowia dziecka oraz bolesne badania stały się łatwiejsze do zniesienia. Dzięki tym wspaniałym zabawkom Hania dzielnie zniosła wszelkie badania:) w załączniku przesyłamy kilka zdjęć 🙂
Pozdrawiamy serdecznie

Kontynuuj czytanie Otrzymaliśmy wzruszającego maila: