XXV Otwarcie Galerii Szpargałek

Podziel się!
       
 
   

Galeria Szpargałek szykuje się na kolejne odwiedziny mieszkańców. Przedmioty przygotowane do ponownego użycia, będzie można  zabrać do domu, oczywiście w zamian za symboliczną kwotę przekazaną na konta organizacji pożytku publicznego.

Przed nami środa z Galerią Szpargałek. To jedyna taka charytatywna galeria w Polsce. Pracownicy odzyskują przedmioty z odpadów, które mieszkańcy przynoszą do Ekoportów, czyszczą, sprawdzają pod kątem sprawności i przekazują w kolejne ręce. W ten sposób na konta wspomnianych organizacji wpłynęło już 79 757 złotych.

Przypominamy, że w Szpargałku nie płacimy gotówką. Aby zabrać do domu wybraną rzecz należy na miejscu pokazać dowód wpłaty na sumę odpowiadającą liczbie punktów przypisanych do danego przedmiotu. Przelew można też wykonać za pomocą urządzenia mobilnego, bądź komputera znajdującego się w Ekoporcie. Honorowane są również dokonane wcześniej przekazy pocztowe. Jeśli nasza wpłata jest wyższa niż wartość wybranego przedmiotu, otrzymamy bon na odpowiednią liczbę punktów, do wykorzystania podczas kolejnych wizyt.