Galeria zaprasza!

Podziel się!
       
 
   

W środę o godzinie 11 odbędzie się kolejna odsłona charytatywnej Galerii Szpargałek. Przed paroma edycjami furorę zrobiły kryształowe kury. Czy serca mieszkańców podbiją tym razem dwie porcelanowe kaczki?

76 169 złotych. Dokładnie tyle przekazali mieszkańcy potrzebującym organizacjom przez wszystkie edycje Szpargałka. Jest szansa, że już jutro z przodu pojawi się „ósemka”, a kolejne środki zasilą konta czy to hospicjów, czy innych organizacji.

Drzwi galerii otwarte zostaną o godzinie 11. Magazyny znajdujące się w Ekoporcie przy ulicy Arkońskiej będzie można odwiedzać do godziny 18. Czy warto odwiedzić w środę popularną galerię? Jak najbardziej. Na półkach pojawiły się znowu setki „nowych” przedmiotów, gdzie najdroższy z nich kosztuje zaledwie 25 punktów. Przypomnijmy, że jeden punkt jest równy złotówce.

Są meble, kryształowe i porcelanowe naczynia. Są też obrazy, rowery, zabawki dla dzieci. Każdy znajdzie coś dla siebie. Przypominamy, że w Szpargałku nie płacimy gotówką. Aby zabrać do domu wybraną rzecz należy na miejscu pokazać dowód wpłaty na sumę odpowiadającą liczbie punktów przypisanych do danego przedmiotu. Przelew można też wykonać za pomocą urządzenia mobilnego, bądź komputera znajdującego się w Ekoporcie. Honorowane są również dokonane wcześniej przekazy pocztowe. Jeśli nasza wpłata jest wyższa niż wartość wybranego przedmiotu, otrzymamy bon na odpowiednią liczbę punktów, do wykorzystania podczas kolejnych wizyt.