Zapraszamy do naszej Galerii!

Podziel się!
       
 
   

Zapowiada się udana środa dla wszystkich tych, co czekają na zakupowe szaleństwo w Szpargałku. Już jutro o godzinie 11 drzwi  charytatywnej galerii staną przed wszystkimi otworem.

Pracownicy Ekoportów przygotowali mnóstwo nowych, atrakcyjnych przedmiotów. Są meble, zabawki, książki, kryształy, wyroby z porcelany, a nawet rowery dla młodszych i starszych miłośników jednośladów. Wszystko zostało wcześniej sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa oraz sprawności. Policzone zostały także puzzle, nawet jeśli liczą 1000 albo więcej elementów. „Najdroższa” z rzeczy kosztuje 25 punktów, gdzie 1 punkt jest równy złotówce.

Na miejscu nie można płacić gotówką. Aby zabrać do domu wybraną rzecz należy pokazać dowód wpłaty na konto potrzebującej organizacji. Suma musi odpowiadać liczbie punktów przypisanych do danego przedmiotu. Przelew można wykonać za pomocą urządzenia mobilnego, bądź komputera znajdującego się w Ekoporcie.

Honorowane są również dokonane wcześniej przekazy pocztowe. Jeśli nasza wpłata jest wyższa niż wartość wybranego przedmiotu, otrzymamy bon na odpowiednią liczbę punktów, do wykorzystania podczas kolejnych wizyt.

Szpargałek zaprasza w godz. 11 – 18. Przez wszystkie dotychczasowe edycje udało się uzbierać do tej pory 96 612 złotych.