Zapraszamy na 31 edycję Galerii Szpargałek

Podziel się!
       
 
   

Dobre wiadomości! Informujemy, że podczas 30 dotychczasowych edycji, w okresie luty 2018 – czerwiec 2019r. udało się zebrać kwotę 99 122,00 złotych. Środki te wpłacaliście Państwo bezpośrednio na poszczególne konta współpracujących z nami Organizacji Pożytku Publicznego oraz Beneficjentów zgłoszonych w Stowarzyszeniach Wspierających.

Mamy głęboką nadzieję, że każda, nawet najdrobniejsza darowizna która wpłynęła od Darczyńców korzystających z Galerii, pomogła zrealizować lub przybliżyła realizację przyjętych przez Organizacje celów i planów, pomogła osobom potrzebującym wsparcia.

Edycja 31 będzie wyjątkowa: przekroczona zostanie kwota 100 00 złotych.

Jest to powód do świętowania. Z tej okazji dla społeczności Darczyńców przygotowaliśmy nowość – BON PODARUNKOWY. Jest to odpowiednik bonu wydawanego w Galerii, potwierdzającego wartość różnicy między dokonaną darowizną a nabytym produktem. Teraz będziecie Państwo mogli wybrać opcję, czy nie chcecie swojego uprawnienia przekazać bliskiej osobie w formie prezentu.

W tym dniu będziemy gościć przedstawicieli Organizacji. Będzie to świetna okazja do spotkania i rozmowy bezpośredniej o statutowych projektach, działalności podjętych na rzecz osób potrzebujących wsparcia, pobrania materiałów informacyjnych.

Dla wszystkich Darczyńców odwiedzających naszą Galerię w dniu 26 czerwca będą czekały drobne niespodzianki.
Przypominamy, że to będzie ostania edycja przed przerwą wakacyjną. Kolejna Galeria odbędzie się 11 września
Serdecznie Zapraszamy