To już jutro!

Podziel się!
6      
 
   
6
Udostępnienia

Galeria Szpargałek otwarta zostanie w środę 21 lutego o godzinie 11. Przez cały dzień, aż do godziny 18, będzie można wybierać oferowane używane przedmioty, a w zamian wesprzeć jedną z organizacji pożytku publicznego. To, co znajduje się na półkach, można już zobaczyć na naszej stronie. Każdy z przedmiotów jest tam również wyceniony. (czytaj dalej)

W najbliższą środę (21 lutego) o godzinie 11 otwarte zostaną dla mieszkańców drzwi Galerii Szpargałek. Na półkach przygotowane są już wszystkie przedmioty, które będzie można zabrać ze sobą do domu. Warunek jest jeden – należało będzie zasilić konto jednej z organizacji pożytku publicznego. Ich lista jest cały czas aktualizowana. Na tę chwilę do akcji przystąpiły:

Fundacja ,,Dom Hospicyjny- Hospicjum św. Jana Ewangelisty w Szczecinie”

Fundacja Ostatni Rejs

Fundacja Zachodniopomorskie Hospicjum Dla Dzieci i Dorosłych

Oddział Zachodniopomorski Polskiego Związku Głuchych

 Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Szczecinie

Polski Związek Niewidomych Okręg Zachodniopomorski

Stowarzyszenie Przyjaciół Duszpasterstwa Akademickiego „Razem”

Towarzystwo Pomocy Głuchoniewidomym Zachodniopomorska Jednostka Wojewódzka

Galeria będzie czynna w każdą środę w godzinach 11-18. Na miejscu znajdzie się komputer z drukarką, z którego będzie można wykonać przelew na dowolną organizację. Ich lista wraz z numerami kont bankowych znajduje się już na miejscu. Obowiązkiem każdego, kto będzie chciał zabrać wybraną rzecz do domu będzie pokazanie dowodu wpłaty pracownikowi Ekoportu. Na miejscu nie będzie obrotu gotówką!

Pomyślano i o tych, którzy nie mają możliwości dokonania przelewu internetowego. Honorowane będą przekazy pocztowe. Wystarczy więc wcześniej udać się na pocztę i wpłacić na określony cel odpowiednią sumę. Dowód wpłaty pokażemy następnie pracownikowi. Będą też przygotowane bony Galerii, na wypadek różnicy pomiędzy wpłatą darowizny, a wybranymi nabytymi przedmiotami. Bon będzie można realizować później w dowolnym okresie, aż do wyczerpania punktów.