KOMUNIKAT

Podziel się!
       
 
   

Informujemy, że od września br. rozpoczęliśmy współpracę z ze Stowarzyszeniem Zbudowane z Drewna. Stowarzyszenie prowadzi warsztaty oraz Pracownię Naprawczo-Twórczą założoną w ramach projektu “DRUGIE ŻYCIE DREWNA”; wstępnie projekt będzie realizowany do grudnia 2021 roku, z możliwością kontynuacji w kolejnym roku.

Celem projektu jest propagowanie wśród mieszkańców Szczecina i województwa zachodniopomorskiego idei wykorzystywania drewna, jako bardziej trwalszego i ekologicznego materiału konstrukcyjnego, a tym samym promowania postaw proekologicznych poprzez szereg zaplanowanych działań – w tym organizacja warsztatów technicznych i prowadzenie Pracowni Naprawczo-Twórczej w Szczecinie przy ul. Wojska Polskiego 69.
Uczestnicy będą m.in. naprawiać i poddawać renowacji przedmioty z drewna, które potem zostaną oddane do sklepu charytatywnego Fundacji Sue Ryder. Na miejscu do dyspozycji jest specjalistyczny sprzęt do obróbki drewna oraz profesjonalna pomoc opiekuna Pracowni. Pracownia jest czynna od 16.00 do 20.00 w dni powszednie.
W imieniu Stowarzyszenia serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
Adres email: zbudowanezdrewna@op.pl