Pierwszy tegoroczny Szpargałek za nami.

Za nami pierwsza tegoroczna edycja Galerii Szpargałek. Udało się zebrać dla potrzebujących fundacji, stowarzyszeń oraz subkont osób prywatnych kwotę 7087 zł! Bardzo dziękujemy naszym Darczyńcom. Kolejny raz spotykamy się już 23 lutego 2022. Serdecznie zapraszamy. Interesują nas również losy rzeczy jakie Państwo od nas nabyli. Prosimy o przesyłanie zdjęć do tworzonej przez nas galerii zdjęć “drugie życie naszych przedmiotów” na nasz adres mailowy. Bardzo jesteśmy ciekawi jak wszystkie  nabyte przedmioty wyglądają na Państwa półkach lub jak w innych miejscach cieszą nowych nabywców.

Już jutro zapraszamy na pierwszą w tym roku edycję Galerii Szpargałek (zdjęcia panoramiczne + katalog produktów)

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich Darczyńców na jutrzejszą Galerię Szpargałek. Galeria dostępna będzie dla Państwa w środę 26.01.2022, od godziny 10:00 do 17:00. Już dziś można zapoznać się z przygotowanym asortymentem (zdjęcia panoramiczne oraz katalog produktów). Żeby zobaczyć kilknij “kontynuuj czytanie” Serdecznie zapraszamy.

Kontynuuj czytanie Już jutro zapraszamy na pierwszą w tym roku edycję Galerii Szpargałek (zdjęcia panoramiczne + katalog produktów)

Ostatnia (w tym roku;)) Galeria Szpargałek

Zapraszamy na przedświąteczną edycje Galerii Szpargałek. Już jutro (15 grudzień) będzie można nas odwiedzić w godzinach 10-17. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

*Przypominamy o obowiązujących limitach związanych z wprowadzonymi obostrzeniami ( maksymalnie 3 osoby na pomieszczenia i czas 10 minut) !

Kontynuuj czytanie Ostatnia (w tym roku;)) Galeria Szpargałek