Pełne półki na naszym „Szpargałku”!

Podziel się!
12      
 
   
12
Udostępnienia

Zapraszamy Was już jutro. Galeria Szpargałek z niezwykle bogatą ofertą. (czytaj dalej)

Przez ostatnie dwa tygodnie udało nam się zgromadzić setki nowych przedmiotów. Mamy rowery, piękne porcelany, obrazy, meble i setki innych ciekawych rzeczy.

Zachęcamy również do korzystania z nowej galerii zdjęciowej “Perełki z naszej Galerii” dostępnej w katalogu produktów na naszej stronie.

Galeria będzie czynna w godzinach 11:00 – 18:00 i odbędzie się na terenie naszego Ekoportu przu ul. Arkońskiej.

Wycena dokonywana jest w systemie punktowym. Punkt jest równy złotówce dokonanej darowizny.

Przelew dokonywany jest przez Państwa bezpośrednio na konta organizacji pożytku publicznego. 

Przypominamy że, jeżeli dokonaliście już przelewu na wybraną przez Was organizację, to transakcję można zarejestrować wcześniej (od pn. do pt.) bezpośrednio w biurze Ekoportu przy ulicy Arkońskiej. Zapraszamy!

Naszą ofertę możesz sprawdzić tu.

Obowiązkiem każdego, kto chce zabrać wybraną rzecz do domu jest pokazanie dowodu wpłaty pracownikowi Ekoportu. Przelew można wykonać za pomocą urządzenia mobilnego (dostępny są kody QR), bądź komputera znajdującego się w Ekoporcie. Na miejscu nie ma obrotu gotówką!

Pomyślano i o tych, którzy nie mają możliwości dokonania przelewu internetowego. Honorowane są przekazy pocztowe. Wystarczy więc wcześniej udać się na pocztę i wpłacić na określony cel odpowiednią sumę. Dowód wpłaty pokazujemy następnie pracownikowi. Są też przygotowane bony Galerii, na wypadek różnicy pomiędzy wpłatą darowizny, a wybranymi nabytymi przedmiotami. Bon można realizować później w dowolnym okresie, aż do wyczerpania punktów.