VIII otwarcie Galerii Szpargałek

Podziel się!
15      
 
   
15
Udostępnienia

Już jutro (środa) w godzinach 11:00 – 18:00 zapraszamy naszych Darczyńców na VIII otwarcie naszej galerii. Tym razem w naszej ofercie na szczególne wyróżnienie zasługują piękne meble. Fotele z PRL, masywna komoda w stylu holenderskim czy komplet sześciu foteli z fabryki w Swarzędzu to tylko niektóre z produktów jakie pojawią się w ofercie “Szpargałka”

Oprócz tego w  naszych “perełkach” można znaleźć m.in powiększalnik “Krokus”, samowary czy komplet wydawniczy “Skarby Biblioteki Narodowej”

Interesującą przedstawia się też bogata ekspozycja porcelany polskiej z Chodzieży i Jarosławca. Nie zabraknie innych serwisów kawowych i porcelan.

Dla najmłodszych mamy dużo gier planszowych i zabawek oraz rowerków, zarówno tych tradycyjnych jak i biegowych.

Miłośnicy książek nie będą mogli czuć się zwiedzeni. Tradycyjnie za 1 lub 5 PKT można będzie nabyć interesującą literaturę praktycznie każdego gatunku. 

Zasady funkcjonowania pozostają niezmienne: jedna złotówka przelana na organizację pożytku publicznego odpowiada jednemu punktowi. Wszystkie przedmioty “wycenione” są w punktach. Ich wartość może stanowić: 1,5,10,15,20 lub 25 pkt. Na miejscu nie ma obrotu gotówką. Istnieje jednak możliwość skorzystania z laptopa, dokonania płatność mobilnej lub okazania w jakiejkolwiek formie dowodu dokonania przelewu.

 

Tymczasem już przed otwarciem możecie sami zobaczyć jak wyglądają pomieszczenia galeryjne: