IX “Szpargałek” zaprasza!

Podziel się!
9      
 
   
9
Udostępnienia

Galeria Szpargałek ponownie zaprasza w swoje progi już jutro od godziny 11:00. Wspierając Organizacje Pożytku Publicznego będzie można zabrać ze sobą dziesiątki, a nawet setki „nowych” przedmiotów. 

Podczas tego otwarcia znajdziecie Państwo bogatą ofertę obrazów. W “perełkach” można znaleźć m.in obrazy podpisane przez B. Więckiewicza.

Dla najmłodszych oprócz zabawek znajdą się wózki – od składanych “parasolek” po duże wózki 3 w 1. Ciekawostką są też kosiarki puszczające mydlane bańki.

Jak zwykle dla miłośników literatury przygotowaliśmy bogaty wybór książek za 1 i 5 Pkt. Nie zabraknie również kompletów encyklopedii i atlasów świata.

Czas wolny z książką albo z muzyką będą mogli Państwo spędzić wygodnie w pufach (styropianowe kulki) lub dużych fotelach dostępnych w ofercie Galerii Szpargałek.

Miłośników historii starożytnej ucieszy komplet 26 płyt DVD wydawnictwa History poświęcony zagadnieniom Egiptu, Rzymu i Atlantydy.

Absolutną perełką jest w pełni funkcjonalny rowerek Reksio.

Wybrane przedmioty zabieramy po wpłaceniu na konta organizacji określonej kwoty i okazaniu dowodu wpłaty. Przedmioty wycenione są maksymalnie na 25 punktów, gdzie punkt to równowartość złotówki. Na miejscu nie ma obrotu gotówką

Tymczasem już przed otwarciem możecie sami zobaczyć jak wyglądają przedmioty dostępne w Galerii: